Udal batzordeak

TOKIKO GOBERNU BATZARRA

Kargua Izen abizenak
Alkatea Ander Andoni Oroz Casimiro
1. Alkateordea Aritz Ayesa Blanco
2. Alkateordea Cesar de Luis Murugarren
3. Alkateordea Patricia Elena Abad Encinas
Zinegotzia Patxi Leuza García

BOZERAMAILEEN BATZORDEA

Izen abizenak
EH-BILDU  Ander Andoni Oroz Casimiro
PSN-PSOE  Antonio Gila Gila
IE- ANTSOAIN PUEDE  Patricia Elena Abad Encinas
GEROA BAI  Patxi Leuza García
UPN  Maria Aranzazu Arias Leiro

HERRITARREN PARTE-HARTZERAKO BATZORDEA

Kargua Izen abizenak
Batzordeburua María Olaiz Rodríguez
Batzordekideak: Aritz Ayesa Blanco
Marta Díez Napal
Cesar De Luis Murugarren
Antonio Gila Gila
María Aranzazu Biurrun Urpegui
María Aranzazu Gambra García
Patricia Elena Abad Encinas
Marco Antonio Álvarez Pola
Patxi Leuza García
Maria Aranzazu Arias Leiro

HIZKUNTZA-PROFILEN JARRAIPENERAKO BATZORDEA

Kargua Izen abizenak
Batzordeburua  María Olaiz Rodríguez
Batzordekideak: Ana Cristina Sada Urabayen
Marta Díez Napal
Aritz Ayesa Blanco
Iván Cacho Isla
Jesús María Esteban Lainez
Antonio Gila Gila
Patricia Elena Abad Encinas
Carlos Jiménez Sarasa
Patxi Leuza García
Maria Aranzazu Arias Leiro

GAZTERIA ETA KIROL BATZORDEA

Kargua Izen abizenak
Batzordeburua Aritz Ayesa Blanco
Batzordekideak: Ana Cristina Sada Urabayen
Marta Díez Napal
Cesar De Luis Murugarren
Iván Cacho Isla
María Aranzazu Biurrun Urpegui
María Aranzazu Gambra García
Patricia Elena Abad Encinas
Carlos Jiménez Sarasa
José Javier Andueza Garcés
Maria Aranzazu Arias Leiro

KIROL INSTALAZIOAK ETA UDAKO IGERILEKUAK AZTERTU ETA KUDEATZEKO BATZORDE BEREZIA

Kargua Izen abizenak
Batzordeburua Ana Cristina Sada Urabayen
Batzordekideak: María Olaiz Rodríguez
Aritz Ayesa Blanco
Cesar De Luis Murugarren
Jesús María Esteban Lainez
Antonio Gila Gila
María Aranzazu Biurrun Urpegui
Carlos Jiménez Sarasa
Marco Antonio Álvarez Pola
José Javier Andueza Garcés
Maria Aranzazu Arias Leiro

KONTUEN BATZORDE BEREZIA

Kargua Izen abizenak
Batzordeburua Ana Cristina Sada Urabayen
Batzordekideak: Aritz Ayesa Blanco
Cesar De Luis Murugarren
María Olaiz Rodríguez
Jesús María Esteban Lainez
Iván Cacho Isla
Antonio Gila Gila
Marco Antonio Álvarez Pola
Carlos Jiménez Sarasa
Patxi Leuza García
Maria Aranzazu Arias Leiro

KULTURA, HEZKUNTZA ETA FESTA BATZORDEA

Kargua Izen abizenak
Batzordeburua Marta Díez Napal
Batzordekideak: Cesar De Luis Murugarren
Aritz Ayesa Blanco
María Olaiz Rodríguez
María Aranzazu Biurrun Urpegui
Antonio Gila Gila
María Aranzazu Gambra García
Patricia Elena Abad Encinas
Carlos Jiménez Sarasa
José Javier Andueza Garcés
Maria Aranzazu Arias Leiro

OGASUN, ONDARE ETA HIRIGINTZA BATZORDEA.

Kargua Izen abizenak
Batzordeburua Ana Cristina Sada Urabayen
Batzordekideak: Aritz Ayesa Blanco
Cesar De Luis Murugarren
María Olaiz Rodríguez
Jesús María Esteban Lainez
Iván Cacho Isla
Antonio Gila Gila
Marco Antonio Álvarez Pola
Carlos Jiménez Sarasa
Patxi Leuza García
Maria Aranzazu Arias Leiro

GIZARTE GAIETARAKO ETA BIZIKIDETZARAKO BATZORDEA.

Kargua Izen abizenak
Batzordeburua Patricia Elena Abad Encinas
Batzordekideak: Ana Cristina Sada Urabayen
Aritz Ayesa Blanco
Marta Díez Napal
María Olaiz Rodríguez
María Aranzazu Gambra García
Iván Cacho Isla
María Aranzazu Biurrun Urpegui
Carlos Jiménez Sarasa
José Javier Andueza Garcés
Maria Aranzazu Arias Leiro

LANGILERIA, ZERBITZU, ANTOLAKUNTZA ETA FUNTZIONAMENDU  BATZORDEA

Kargua Izen abizenak
Batzordeburua Ander Andoni Oroz Casimiro
Batzordekideak: Ana Cristina Sada Urabayen
Aritz Ayesa Blanco
María Olaiz Rodríguez
Jesús María Esteban Lainez
Iván Cacho Isla
Antonio Gila Gila
Marco Antonio Álvarez Pola
Patricia Elena Abad Encinas
José Javier Andueza Garcés
Maria Aranzazu Arias Leiro

EUSKARA ZERBITZUA

Kargua Izen Abizenak
Batzordeburua María Olaiz Rodriguez
Batzordekideak: Marta Díez Napal
Ana Sada Urabayen
Cesar de Luis Murugarren
Antonio Gila Gila
María Aranzazu Gambra García
Iván Cacho Isla
Carlos Jiménez Sarasa
Patricia Abad Encinas
 Patxi Leuza García
Mª Aránzazu Arias Leiro

UDALEKO KIROL ZERBITZUA

Kargua Izan abizenak
Batzordeburua Alkatea
Batzordekideak: Aritz Ayesa Blanco
Marta Díez Napal
Cesar De Luis Murugarren
Iván Cacho Isla
María Aranzazu Biurrun Urpegui
Maria Aranzazu Gambra García
Carlos Jiménez Sarasa
Marco Antonio Álvarez Pola
José Javier Andueza Garcés
Maria Aranzazu Arias Leiro